Tişört Baskıları Yıkanınca Çıkar mı

Tişört baskısı çok farklı tekniklerle yapılır ve bir çok kumaşın dokusuna kalitesine basılacak olan logonun şekline renk sayısına göre uygulamalarımız değişir.

Bizim basmış olduğumuz ürünlerin yıkanınca çıkma gibi bir olasılığı yoktur!

Önerdiğimiz yıkama sıcaklığı 30 derecedir çünkü 60 derecenin üzerinde yıkanan ürünlerde kumaş deformasyonları dahi oluşabilir ve bu da baskıya etki eder. Kullanılan beyazlatıcı ve kimyasal çamaşır makinesi katkılarıda muhtemelen baskı ve kumaşa zarar verebilir.

tshirt baskıları yıkanınca çıkar mı
tshirt baskıları yıkanınca çıkar mı

Önerdiğimiz gibi ürünün uzun vadeli giyilebilmesi ve bozulmaması için 30 derecede yıkayınız. Baskılarımız su bazlı ve plastik bazlı boyalar kullanmaktayız bu boyalar ile yapmış olduğumuz baskılardan sonra ütü içinde uyarılarda bulunmaktayız mesela su bazlı basılmış olan T-Shirt lerin ütüsünü yapar iken ütü zemini baskı üzerine temas ettirebilirsiniz, tişört baskı da herhangi bir yapışma yada baskıda bozulma olmaz.

Plastik bazlı tshirt baskı işlemlerinin üzerine kesinlikle ütüyü temas ettirmeyin direk ütünün altına yapışacak ve baskı bozulacaktır. Baskılarımız ancak bu nedenlerden ötürü bozulabilir. Bahsetmiş olduğumuz gibi kullanıcı ürününü ne kadar temiz ve tertipli kullanırsa o kadar uzun süreli kullanma fırsatını yakalamış olur. İzmir tişört baskı konusunda uzman olan kaliteden ödün vermeyen dürüstlüğü ve samimiyeti ilke edinmiş Tshirt Atölyesi size bir telefon kadar yakın bizi arayın baskılarınız yıkamalardan etkilenmesin.