İşyeri Üniforma ve Kıyafet Baskısı

tişört baskı kalıp ücreti
tişört baskı kalıp ücreti

Rahatlı şıklığı ve kullanılabilirliği pratik olan baskılı kıyafetler günlük hayatta çok sık tercih edilen ve kullanılan kıyafetlerdir. Her mevsime göre ve farklı kumaşlara yapılabilen baskılar da kişilerin kendi zevklerini yansıtmak konusunda kullanıcıların bu kıyafetlere rağbet göstermesinin bir nedeni olmuştur. istenilen her türlü şeklin desenin kumaşlara baskı yöntemi ile transfer ediliyor oluşu bu kıyafetleri daha cazip hale getirmiş ve hayatımızın her alanına sokmuştur.

Günlük hayatta sık sık tercih ettiğimiz baskılı kıyafetler artık günümüzde çok farklı sektörde personel kıyafeti olarak da kullanılmaktadır. En başta çeşitli iş atölyelerinde çalışan insanların giydiği kıyafetler olarak tercih edilen iş kıyafetleri gittikçe her sektörde tercih edilmeye başlamıştır. Her sektörde ve kullanıldığı yere göre farklı özellik taşıması gereken bu kıyafetlerin belirlenmesi aslında çok da kolay olmayan bir şeydir. Çünkü bu kıyafetler hangi sektörde kullanılacağından hangi mevsimde kullanılacağına kadar birçok kritere göre seçilir. Örneğin satış ofislerinde kullanılacak bir personel kıyafeti ile makine başındaki personelin kullanacağı kıyafet birbirinden farklı olacaktır. Satış bölümündeki personelde kullanılacak kıyafette görsellik ve firmanın reklamı ön planda olması gerekirken makine başındaki personelde ilk kriter iş güvenliğini sağlıyor olması ve rahatlığı olacaktır. Kullanışlı ve rahat kıyafetler personelin de motivasyonunu arttırır ve işindeki performansını doğrudan etkiler.

Kullanım amacına göre iş elbiseleri farklı şekillerde üretilebilir. Tulum, pantolon, gömlek, polar, tişört, yelek, ceket gibi her türlü kıyafet baskı yapılarak firmaların her türlü iş koluna göre kıyafet tasarlanabilir ve baskı yapılabilir. Yine her sektörün kendi kullanım amacına bu kıyafetlerin kullanıldığı yere ve mevsime göre de farklı kumaş türleri ile kıyafetler kullanıma sunulabilir. Bu kıyafetler insanların üzerinde çok uzun zaman kaldıklarından rahatlığının yanı sıra kaliteli de olmalıdır. Baskı yapılacak ürünün kalitesi kıyafetlerin rahat olmasını sağlar. Aynı zamanda uzun saatler boyunca neredeyse haftanın her günü giyilen bu iş kıyafetlerinin daha uzun ömürlü olması personel açısından önemli bir özelliktir. Ayrıca kıyafetler sık yıkanacağından renklerinin atmaması çabuk yıpranmaması da çok önemlidir. Yine iş koluna göre tercih edilecek kıyafetlerin sağlam ve dayanıklı kumaşlardan üretilmesi de oldukça önemli bir noktadır.

Birçok iş kolu personel için iş kıyafetleri belirlemektedir. Bu firmaların kurumsal bir kimliğe sahip olduğunun göstergesi kabul edilebilir. İşyerlerinde çalışanların firmalarını yansıtan kaliteli kıyafetleri giymeleri firmanın saygınlığını da arttıran bir durumdur.

İş elbiseleri hangi sektörde kullanılacağı düşünülerek tasarlanmalıdır. Sanayide kullanılacak bir iş kıyafeti açık renk olmamalıdır ya da sıcak ortamlarda çalışan bir işçi için polar kıyafetler düşünülmemelidir. Terletmeyen kumaşların tercih edilmesi personelin rahatlığı ve sağlığı açısından dikkat edilecek bir diğer husustur. Bu yüzden personel kıyafetlerinin pamuklu olması tercih edilir. Personelin çalıştığı koşula uygun olmayan kıyafet tercihleri personelin motivasyonunu düşüreceği gibi kullanışsız olduğundan işvereni kısa sürede farklı kıyafet arayışına yönlendirecektir. İş kıyafetleri belirlenirken özellikle çalışanlardan fikir alınmalı onların ihtiyaçları ve istekleri göz önünde bulundurulmalıdır.

İş kıyafetlerinin yanı sıra birçok sektörde özellikle atölyelerde önlükler ve tişörtler yaygın olarak kullanılan kıyafetlerdir. Yine firmaların logosuyla ya da firma sloganlarıyla üretilebilen bu kıyafetler birçok renk seçeneğiyle göz dolduran kıyafetler olarak ön plana çıkmaktadır. Çalışanı çok fazla olan firmalarda kullanılan kıyafetlerin üzerine isimler yazılması da oldukça faydalı bir yöntemdir. Yine firmanın isteğine ve kullanım amacına göre en kaliteli kumaştan işyerlerinizi en iyi yansıtan personel kıyafetlerini sizler için üretmekteyiz. Her türlü kumaşa baskı yapabiliriz. Bu anlamda geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. Personelinizin kullanacağı kıyafetlerin üzerine firma logonuzu, sloganınızı, ya da istediğiniz herhangi bir şekli uygulayabiliriz. Mevsimlik ve kullanım amacınıza uygun kıyafetlerde firmanızı yansıtan kaliteli baskılarımızla hizmet vermeye hazırız.