İş Yerlerine, Personele Özel Tişört Baskı

İş Yerlerine, Personele Özel Tişört Baskı
İş Yerlerine, Personele Özel Tişört Baskı

Çalışanların hem güvenliği hem de iş disiplini bakımından iş kıyafetlerinin seçimi önemli bir konudur. Personel kıyafeti yönetmeliği farklı sektörlerde hizmet veren firmaların uymak zorunda olduğu bir yönetmeliktir. Ayrıca iş elbiseleri seçilirken dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta vardır.  Fiziksel güçle yapılan işlerde tercih edilen kıyafetlerde sağlamlık çok önemlidir. Tarım, sanayi sektöründen beyaz yakalı diye nitelendirilen firma çalışanlarına kadar her iş alanına özel kıyafetler giyilmesi gerekebilir.

Tercih edilen personel kıyafetleri yapılan işin özelliğine göre değişir. İş yerlerinde çalışan personelin giymesi zorunlu olan kıyafetler personel kıyafeti olarak tanımlanabilir. Yapılan işe göre seçilen personel kıyafetlerinde temelde amaç çalışanların rahat etmesi ve olası bir yaralanmaya karşı korunmasıdır. Sadece fiziksel güç gerektiren işlerde personel kıyafeti tercih edilmez. Farklı sektörlerde çalışan personellerde kurumsal kimliği yansıtan kıyafetler giyebilir. Kurumlar ürünün ve markanın imajını arttırmak ve en doğru şekilde yansıtmak için çalışan personelin de rahatlıkla bunu yapması için kurumsal kimliği yansıtan kıyafetleri tercih ederler. Bu, firma için çalışan insanların motivasyonunu da arttıran, takım ruhunu yansıtan en önemli unsudur. Firmaların akılda kalıcı logoları ya da markaları olabilir fakat bu tek başına yeterli olmayabilir. Kurumsal kimliğinizi yansıtan personelin de marka değerini karşı tarafa nasıl yansıttığı da çok önemli bir husustur. Firmanızda çalışan bütün personel marka değerini yansıttığından firmaya ait iş kıyafetleri insanlarla kurulan iletişimde oldukça etkilidir. Bu yüzden firmanız için seçeceğiniz personele özel iş kıyafetleri markanızın kurumsal kimliğine yapacağınız bir yatırım, katacağınız bir değerdir. Ayrıca personeliniz için seçeceğiniz iş kıyafetleri çalışanların motivasyonu, rahatı, takım ruhunu yansıtması iş alanında gösterdikleri performansı doğrudan etkilemektedir. Çalışanların rahatı verimliliğin artması için seçilen kıyafetlerin kalitesi de oldukça önemlidir. Sektördeki tecrübemizle iş kıyafetleri, personel kıyafetleri için de firmanızı yansıtan baskılı tişörtlerimizle kaliteyi ve rahatı tasarlayıp ürettiğimiz tişörtlerimizde görebilirsiniz. Çalışanların rahatı ve konsantrasyonunu doğrudan etkilediğini düşünürsek ürettiğimiz tişörtlerde kaliteyi doğrudan hissedebilirsiniz.

Personel kıyafetlerinde renk,  biçim, kullanılan malzeme bakımından uyulması gereken bazı kurallar vardır. Ağır sanayide çalışanların, tarım işçilerinin giydiği kıyafetler resmi yönetmeliklerle belirlenmiştir.  Bu sektörde personeli olan firmalar iş kıyafetlerine bu yönetmeliğe uygun kıyafetleri tercih etmeleri gerekir. Bunun yanında firma sahibi isterse kuruma ait logo, marka, personel adı, görevi gibi görselleri iş kıyafetlerinin üzerinde kullanmak isteyebilir. Bu kıyafetlerde kurumsal kimliğinizi yansıtan görselleri baskı yöntemiyle kullanabilirsiniz.

Firmalar çalışanlarına özel baskılı tişört tercih etmelerinin yanı sıra zaman zaman kendi ürün ve markalarını tanıtmak için reklam amaçlı baskılı tişört de tercih edebilirler. Firmanızın logosunun markasının akılda kalıcılığı açısından çeşitli organizasyonlar, tanıtım ve açılışlarda kullanılabilecek baskılı tişörtler tercih edilebilir. Tanıtım amaçlı kullanılan sizin tasarladığınız görsellerle firmanızı ve marka değerinizi akılda kalıcı hale getirmek için tişörtlerimizi tercih edebilirsiniz.

Sektördeki deneyimimizle personelinizin rahatını sağlayan ve firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan baskılı tişörtlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.  Sizden gelen tişörtlere baskı yapabileceğimiz gibi isteğiniz üzerine üretebileceğimiz tişörtlere de istediğiniz görseli sağlığa zararlı olmayan baskı yöntemleriyle uygulayabiliriz. Firmanız için üretilen üzerinde logonoz bulunan tişörtleri

  • Çeşitli organizasyonlarda (açılış, kutlama…)
  • İş yerinizdeki personeliniz için
  • Tanıtım için,
  • Spor etkinlikleri için kullanabilirsiniz.

Personel için tercih edilen tişörtlerin görselliği kadar kalitesi ve temizlenebilir olması da oldukça önemlidir.  Ayrıca tişört üzerine yapılan baskının bozulmaması, dayanıklı olması ve canlılığını koruması da oldukça önemlidir. Bu anlamda firmanız çalışanları için yaptıracağınız personele özel baskılı tişörtlerimizle hizmetinizdeyiz.