Tişört Baskı Tasarımını Kim Hazırlar?

t-shirt baskı tasarımı hazırlama
t-shirt baskı tasarımı hazırlama

Tişört baskı tasarımı ile ilgili görsellerin vektörel olması gerekmektedir. Logoların çizim halleri olmadan baskıya geçilememektedir. Müşterilerimizin logosu basit bir logo ise çizimini yapabiliyoruz ancak kapsamlı ve uğraştırıcı bir logo ise logonun vektörel dosyasını sizden talep ediyoruz. Müşterimizde de yoksa ya da çizim halini bulanamıyor ise ücreti karşılığında, vektörel halini hazırlatmak üzere tasarımcı firmaya göndermekteyiz.

Tasarımların hazırlanma esnasında çok fazla renk sayısından kaçınmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu renk sayılarının fazla olması t-shirt baskı maliyetine ciddi anlamda etki edecektir.

Coreldraw formatı kullanmakta olup siz değerli müşterilerimizin bize logolarınızı mail atarken bu formatta açacağımız şekilde göndermenizi rica ederiz. Logoların yapım aşamasında renk uyumları ve şekilleri logoya uygun büyüklükler ve şık bir görünüm çok önemlidir. Çünkü tişört baskı yapalım derken giyecek olduğumuz ürünü tabelaya çevirmememiz lazım. Her zaman büyük baskı ve görünen bir yazı olsun mantığı ile göz yorabiliriz. Yapılan işin dokusuna uygun şekil, renk ve tasarımlar için bu konuda profesyonel olan grafik tasarım uzmanlarından yardım alınmalıdır. Tasarım ve baskı ikisi birlikte ne kadar kaliteli olursa ortaya çıkacak iş o kadar güzel olmaktadır.