TÜBİTAK Şenliklerine Özel Baskılı T-Shirt

tübitak bilim fuarı tişörtleri
tübitak bilim fuarı tişörtleri

Tübitak bilim fuarı etkinlikleri ülkemizde okullarda her yıl düzenlenerek yetişen nesillerin bilimle daha çok ilgilenmesini sağlamaktadır. Bu şenlikleri amacı çocuklara bilimi daha çok sevdirmektir. Çocukların bilimsel çalışmaları yakından takip etmesi ve bilimsel donanıma sahip olmaları amacıyla düzenlenen Tübitak bilim fuarları okullarda çeşitli etkinliklerle gerçekleştirilmektedir. İzmir tişört baskı firması olarak bu konuda isteğe özel Tübitak tişörtleri baskı yapmaktayız.

Bilim fuarında çocuklar bilimi günlük hayatla ilişkilendirecek projeler üreterek erken yaşta bilimle tanışmış olurlar. Ayrıca ürettikleri projeleri somutlaştırdıkları ürünler ile uygulamalı olarak öğrenirler. Öğrenciler ilgi ve yetenekleri doğrultusunda proje ürettikleri için araştırmaları o yönde yaparlar ve ilgi duydukları alanda kendilerini geliştirirler. Okullarda öğrenilen bilgileri ürettikleri projelere aktardıkları için bilgi daha kalıcı olur. Bilimin genç yaşta sevdirilmesi ve günlük hayatla ilişkilendirilmesi açısından tübitak bilim fuarı etkinlikleri oldukça önemlidir. Bilim kültürünün çok küçük yaşlarda bireylere verilmesi de düzenlenen etkinliklerin en önemli amaçlarındandır. Bu sayede öğrenciler çok küçük yaşta bilimi benimser. Ayrıca tubitak şenlikleri öğrenciler üzerindeki yarışma duygusunu ortadan kaldırır. Proje üretilirken eğlenebildiklerini görmeleri onları rekabetten uzak tutar. Ayrıca öğrencilere proje üretebilmeleri için farklı ortamlar ve imkânlar sağlanır. Öğrencilerin günlük hayata karşılaşabilecekleri ya da karşılaştıkları sorunlarda çözüm bulmalarını kolaylaştırdığı için çocuklar bilimsel çalışmaların önemini kavrar. Böylece bilimi günlük hayatla ilişkilendirirler. Öğrenciler birlikte ürettikleri proje üzerinde çalışarak birlikte çalışmanın ve iş birliğinin önemini de kavrar. Farklı öğrenme alanlarında proje üretebildikleri için her öğrencinin bu fuarlara katılabilmesi de Tübitak bilim şenliklerinin en önemli özelliklerindendir.

tübitak şenlik özel tişört baskı
tübitak şenlik özel tişört baskı

Tübitak Şenliklerini İçin Özel Baskılı Tişört

Öğrenciler Tübitak bilim şenliklerinde projenin düşünülmesi, uygulanması ve sununlması aşamalarının hepsinde başrolde olurlar. Ürettikleri projeler tübitak bilim fuarında çeşitli etkinliklerle sunulur. Bu sunum aşamasında günün önemi ve kendilerini değerli hissedebilmeleri için bu güne özel tasarlanmış tişörtlerle katılırlar. Tişörtlerin üzerinde kendi okul logoları bulunur.  Bilim şenliği için özel tasarlanmış, üretilmiş tişörtler özel olan yapılan çalışmaların daha da önemli olmasında ve öğrencilerin motivasyonunda oldukça faydalıdır.  Proje üretme ve uygulama aşamasında oldukça yoğun çalışan öğrencilerin sunum aşamasında giyecekleri kıyafetlerin kendilerine özel tasarlanmış olması onların cesaretlendirilmesi ve kendilerini özel hissetmeleri açısından oldukça önemlidir. Firmamız olarak öğrencilerimizin bu kıyafetlere kolayca ulaşabilmeleri ve elde edebilmeleri için hizmet vermekteyiz. Okulları adına öğrencilerin ürettikleri projeyi yansıtan çeşitli çizimler, okul logosu ya da tasarlanan başka semboller ürünlerimizde kullanılabilir ve yapılan projeyi en iyi şekilde yansıtır. Yapılan grafik çalışmaları, Tübitak bilim şenliğine özel tasarlanmış ürünleri yansıtan farklı çizimleri de tişörtlerde baskı olarak uygulayabiliriz.

tübitak şenliklerine özel tişört baskısı
tübitak şenliklerine özel tişört baskısı

Tübitak baskılı tişört okulun ve yapılan projenin değerini göstermesi açısından uygulanabilecek en etkili yöntemdir. Kolay temin edilir ve pratik oluşu açısından ilk akla gelen en etkili yöntemdir. Ayrıca bu tişörtlerle öğrenciler kendilerini özel, ayrıcalıklı, önemli ve değerli hissederler. Tübitak bilim şenlikleri için özel baskı uygulanan tişörtleri giymeleri öğrencilerin yaptıkları projelerin akılda kalıcı olması açısından büyük önem taşır. Üzerinde yapılan projeyi yansıtan çeşitli çizimlerin olduğu,  okulun, ismi logosu bulunan; tişörtlerle Tübitak bilim fuarına katılan okulların akılda kalıcı olması sağlanır. Bu açıdan okulun ve projelerin tanıtımı için Tübitak bilim fuarına okula özel baskılı tişörtle katılmak oldukça önemlidir. Bu özel gününüzü daha da özel ve anlamlı hale getirmek için konudaki uzmanlığımızla ve tişörtlerimizin kalitesiyle her zaman hizmetinizdeyiz. Tübitak bilim şenliklerinde yer alan bütün projeler için kullanılabilecek özel baskılı tişörtler üretmekteyiz. Yaptığımız baskı uygulamasında müşteri memnuniyeti her zaman birinci sıradadır. Çocuklarımızın rahatlıkla kullanacağı, sağlığa zararı olmayan, çevreyle dost baskı yöntemleri kullanarak baskı yapmaktayız. Üzerine baskı yaptığımız tişörtlerimiz 1. sınıf penye kumaştandır.

Bizi takip edin

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img