19 Mayıs Atatürk Baskılı Tişört

19 mayıs atatürk baskılı tişört
19 mayıs atatürk baskılı tişört

19 Mayıs Türk Bayrağı Baskılı Tişört

Ülkemizde her yılın 19 Mayıs’ ı Atatürk’ ü Anma,  Gençlik Ve Spor Bayramı olarak kutlanır. İnsanlar bu anlamlı günde yurdumuzun dört bir tarafında çeşitli etkinliklere katılırlar ve Türk milleti için çok özel anlamları olan bu günü coşkuyla kutlarlar.

19 Mayıs 1919 Türk milleti için dönüm noktası olan günlerin başında gelir.  Bu tarih Atatürk’ün Samsun’ a ayak bastığı tarihtir. Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli günlerinden biridir Atatürk’ ün Samsun’ a ayak basışı. 1. Dünya Savaşı sonrasında şartların gittikçe kötüleşmesiyle Türk Milleti kurtuluş için yollar ararken ulu önder Mustafa Kemal Samsun’ a ayak basarak kurtuluş mücadelesini başlatmış, Türk Milleti için bağımsızlık mücadelesinin fitilini ateşlemiştir. Atatürk’ ün 16 Mayıs 1919’ da başlayan 19 Mayıs 1919’ da Samsun’ a ayak basmasıyla sonuçlanan yolculuğu aslında kurtuluşu başlatan ve Türk Milletinin kurtuluş dönemini simgeleyen bir yolculuktur.

19 mayıs tişörtleri
19 mayıs tişörtleri

İzmir 19 Mayıs Tişörtleri

Atatürk milli mücadele zamanlarında milletimizi aydınlık geleceğe taşıyacak şeyin genç fikirler ve o fikirleri üretecek olan genç nesil olduğunun farkındaydı. Eskimiş, çağ dışı kalmış düşüncelerle mücadelenin sadece genç neslin üretebileceği yeni aydınlık düşüncelerle mümkün olduğunun farkındaydı. Bu yüzden gençlik Atatürk için aynı zamanda yepyeni aydınlık fikirler demekti. İşte bu yüzden kurtuluş mücadelemizin başlangıcı kabul edilen 19 Mayıs 1919 tarihini köhne düşüncelerden kurtuluşumuzu ve milletimizi aydınlığa taşıyacak yeni fikirlerin sahibi gençlere armağan etmiştir. Bu özel gün ilk defa ‘’ Atatürk Günü’’ adıyla 24 Mayıs 1935’ te kutlanmıştır. Yapılan bu kutlama Beşiktaş’ ın teşebbüsüyle Fenerbahçe ve Galatasaraylı birçok sporcunun da katılımıyla Fenerbahçe stadında gerçekleşmiştir. Bu etkinlikten sonra 19 Mayıs Atatürk Günü’ nün her yıl ‘’19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı’’ olarak kutlanması teklifi verilmiştir. Ardından Atatürk’ ün de onaylamasıyla 1938 yılından sonra ‘’19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı’’ olarak kutlanmıştır. 1980 yılında ise ‘’ 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı’’ olarak ülkemizin dört bir köşesinde, yurt dışı temsilciliklerimizde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ nde çeşitli törenler ve etkinliklerle büyük coşkuyla kutlanır. Türk gençliğine armağan edilmiş bu özel günde ülkemizin her yerinde, milli mücadelemizin başlangıcı olan bu tarihi kutlamak, yetişen yeni nesillere bu günün anlam ve önemini anlatmak, milli birlik ve beraberliğimizi doyasıya yansıtmak için bir araya geliriz. Bu anlamlı günü daha da anlamlı hale getirmek için tasarladığımız 19 Mayıs’a özel tişörtlerimizle hizmetinizdeyiz. Ülkemizin hangi şartlar altında kurtarıldığının, bu günlere nasıl gelindiğinin, Kurtuluş Savaşı’ nda hangi şartlarla mücadele edildiğinin anlatılması ve anılması için bir araya geldiğimiz bu özel günde Atatürk, Türk Bayrağı, 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı yazılı baskılı tişörtlerimizle etkinliklere katılabilir, içinizdeki coşkuyu kıyafetinizle de yansıtabilirsiniz.

Stadyumlarda, okullarda yapılan törenlerde gençlerimizin hazırladığı gösterilerde de en çok tercih edilen kıyafet Atatürk, Türk Bayrağı, 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı baskılı tişörtlerdir. Mevsim şartlarına da uygun olması, günün anlam ve önemini,  kutlamaların coşkusunu yansıtması, gençlerimizin sağlığına zarar vermemesi ve onların rahat etmesi açısından da baskılı tişörtlerimiz bu özel gün için en uygun kıyafetlerdendir. Ayrıca baskılı tişörtlerimiz her yaşa hitap eder. Bu özel gün için tasarlayıp, ürettiğimiz tişörtlerimizde 1. sınıf kumaş kullanmaktayız. Her bedene uygun tişört tasarlayıp bu anlamlı günü daha da anlamlı hale getirmek için hizmetinizdeyiz.

Bizi takip edin

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img