Bodrum Tişört Baskı

Bodrum Tişört Baskı Firması

bodrum tişört baskı
bodrum tişört baskı

Yaz aylarına yaklaştığımız günlerde genellikle turistlik bölgelerimizde bir hazırlık telaşı başlar. İş yerlerinde personel sayısında artış, malzeme ve dekor gibi birçok konuda gelecek olan misafirler için yaz ayları için tam anlamıyla hazır olunmak istenir. Özellikle iş yerleri ve aktivite toplulukları kendilerine özel Bodrum tişört baskı ihtiyaçları için henüz sezon başlamadan eksiklerini tamamlamak ister. Restaurantlar için aşçı ve garsonlara özel işletmelerinin logolarının bulunduğu lacoste baskı ve mutfak önlük baskı oldukça talep görmektedir. Aynı şekilde şapka baskı bodrum için en çok talep edilenlerdendir. Bu gibi ihtiyaçlarınız için Tshirt Atölyesi olarak 20 yıllık tecrübemiz ile yanınızdayız.

Tişört Baskı

Gerek gündelik yaşantılarımızda olsun, gerek iş hayatımızda olsun, gerekse toplu şekildeki organizasyonlarımızda olsun giyinmek her yaştaki, her çağdaki insanlar için ihtiyaçtır. Her birimiz imkanımız oldukça giyimimize dikkat ederiz. Bunun temel nedeni kendimizi iyi hissetmemizi sağlamak ve karşıdaki kişilere hoş görünmektir. Zaten giyinmekteki temel amaç vücudumuzu korumak ve sonrasında göze hitap etmek içindir.

Bugün vücudumuzu korumadan yani giyinmeden dışarı çıkan insan sayısı yok denecek kadar azdır. Batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine en temel ihtiyaçlarımızdan biridir giyinmek. Sonrasında gelen göze hitap etmek kısmı ise modayı doğuruyor günümüzde. Kimi zaman güzel geçirilecek olan partiler için kimi zaman gündelik yaşam için kimi zamansa iş için giyinirken bile modaya ayak uydurma konusunda neredeyse hepimizin az çok fikri var. Bodrumun sokaklarında ise ister yazın olsun ister kışın olsun her daim canlı moda görselliğinde geçen bir hava vardır. Biz tişörtlerinize, polarlarınıza, şapkalarınıza, lacoste ve benzeri kıyafetlerinize dilediğiniz baskıları yapıyor sizlere gündelik, önemli gün veya iş yaşantınıza uygun olarak modaya da ayak uydurmanızı sağlıyoruz.

Dilerseniz işyerlerinizde birlik ve beraberliği gösteren tek tip baskılı iş önlükleri veya tişörtlerini basıyoruz. Dilerseniz önemli gösteri ve şov organizasyonlarınızda takım çalışmasını ateşleyen kareografilerinizde şovunuza renk katan tişört, lacoste ve benzeri ürünler üzerine baskılar yapıyoruz.

Yaz günleri Bodrum’un sıcağında tişört giymek ilk tercihimiz oluyor genellikle. İşimiz gereği bu sektördeki en kaliteli ve en dayanıklı ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Tişörtlerimizde yüzde yüz pamuk iplik kullanıyor ve bastığımız baskıların da garantisini veriyoruz. Kumaşlarımızda süprem ve pike olarak ikiye ayırıyoruz. Genellikle tişörtlerimiz için süprem, lacoste’larımız içinse pike kumaş tercih ediyoruz. Baskılarımız tişört üzerine dilediğiniz bir fotoğrafı ya da yazıyı en ince detayına kadar kaliteli bir şekilde baskılıyoruz. Diğer firmalardan farklı olarak zoru seven ve işini ehli şekilde yapan olan tişört baskı atölyesi olarak tişörtlerimizi serigrafi baskı yöntemi ile özel ipliklerden baskı desenleri yapma, özel kağıtlarımız üzerine basma, kurutma ve presleme işlemleri yaparak yıkamalardan etkilenmeyen en kaliteli baskıyı çıkarma garantisi veriyoruz. Süprem grubu kumaşlarımızda Opanent, Karde ve Penye olmak üzere kumaş karışımlarımızdan karışımla oluşan tişörtlerimizi işyeri, fabrika, sanayii gibi yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca Bodrum’un sıcaklarında turizm sektöründe çalışan işçiler içinde yazın ter emici özelliği fazla olan ve vücudun hava almasını kolaylaştıran Penye türü yüzde yüz pamuklu kumaşlarımızdan ürettiğimiz baskılı tişörtler yardımıyla hem organize bir şekilde çalıştıkları yerde dikkat çekici duracak ve mekanınızın reklamını yapacaklardır hem de kaliteli baskı ve kumaşlarla çalışanlarında rahatınız açısındanda sıkıntı yaşamayacaksınız. İsterseniz yine açık alanda veya güneş altında çalışan elemanlarınız için hem güneşten koruyacak hem de uzaktan bile tanınacak reklamınızı baskı şapka yardımı ile yapabiliyoruz.

Tişört yapımında bizim tecrübelerimiz ve sizin zevklerinizle beraberce çalışma ortamı yaratıp ortak fikirli tasarımlar çıkartabiliyoruz. Bizim için sizin fikriniz çok önemlidir. Tişört baskıda karşılaştığımız durumlardan bir tanesi logo yapımı veya görsel tasarım hazırlanırken çok fazla renk kullanmak ve o tişörte tabela havası katmak. Bunlar bizim tavsiye etmediğimiz durumlardan bi tanesidir çünkü bir tişörte ne kadar fazla renk yüklemesi yaparsanız o kadar maliyeti artacaktır ve aşırı boya kullanımı tişörtü reklam panosu gibi şekilsiz bir havaya sokacaktır. Ayrıca Tshirt Atölyesi sadece iş organizasyon ve önemli günler için değil gündelik hayatta da kendi zevkinize kendi tarzınıza uygun baskıları resimleri ve yazıları bireysel olarak basabiliyoruz. Ailenizden birilerine, eşinize, hoşlandığınız birisine veya yakın arkadaşlarınıza bile çok güzel bir hediye olarak tasarlayabileceğiniz bu özel baskılı tişört veya lacoste’ları en özenli ve dikkatli şekilde basıyoruz.

Sizleri, ailelerinizi, sevdiklerinizi ve çocuklarınızı giydirirken kesinlikle kalitesiz ve cilde zararlı boyalar kullanmıyoruz. Biliyoruz ki herşeyin başı sağlıktır. Piyasaya sürülen binlerce kalitesiz kanserojen içeren sevdiklerinize ve çocuklarınıza zarar verebilecek hiçbir ürün sırf maliyeti ucuz diye alınmamalıdır. Sevdiklerinizin ve çocuklarınızın hayatınız bu kadar ucuz olmamalı. Üreticiler de sırf maliyeti düşük olduğu için bu tarz işlere yönelebiliyor ama biz tshirt atölyesi olarak kesinlikle öncelikli hedefimiz insan sağlığıdır. Ülkede plastisol boya kullanımı kumaşlarda özellikle ucuz maliyeti ile dikkat çekiyor fakat kansere yol açan kimyasalları ile gelişme çağındaki insanların sağlığını olumsuz yönde etkilediğini de kimse umursamıyor. Bizlerin öncelikli hedefi insan sağlığı olduğundan kalitesiz ve sağlığa zararlı boya kullanmamayı tercih ediyoruz.

 

Bizi takip edin

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img