Hakkımızda

Teşekkürler!

20 Yıldan fazla süren tekstil baskı hizmetlerinde tecrübemiz Babamızdan gelmekte olup baskı sektörü ve tişört dikim konusunda uzmanlığımız TSHİRT ATÖLYESİ ismimizle izmir de devam etmektedir.Bodrum,Marmaris ve bir çok sahil kentinde hizmet vermiş olmamızda baskı konusunda turizm sektörüne çalışmamız dolayı sı ile bir hayli rakiplerimizden bilgi olarak önde olduğumuzun işaretidir. Hali hazırda internet üzerinden iş yapmakta olan bazı rakiplerimizde yanımızda çalışmış olmakla beraber yapmış olduğumuz kaliteli hizmetin sadece bir kısmını öğrenebilmişlerdir.

Baskı öncesi Kumaş alımlarından tutunda kumaşların kesimleri ve dikimleri ile özel olarak ilgilenmekteyiz hatta ilik düğmesinden tutunda ütülenme ve poşetlenme kısımlarına kadar ellerimizden geçmektedir.Kesinlikle hiç bir ürün başka bir firmadan hazır olarak alınmaz Müşterinin isteği doğrultuda kesim ve modeller firmaya ve kişiye özel yapılır. Hedeflerimizin yegane temeli müşterilerimizin memnuniyetidir.Dükkanımızdan kimseyi mutsuz göndermek istemeyiz bizim için öncelik samimiyet ve dürüstlükten geçer. Kullanmakta olduğumuz Kumaşlar % 100 pamuk ürünler olmakla beraber polyester iplikten yapılan tshirt ler vb ürünler tavsiye edilmektedir.

Kısacası İzmirde Tişört Baskı sektöründe ihtimaller içerisinden sadece birisiyiz fakat tek özelliğimiz bu işi yapan en iyi firmayız sizlerle çalışmak bizim için onur olacaktır. Saygılarımızı sunar Herkese ticari hayatında bol kazançlar dileriz.