Tekstil Baskı Flex Kesim Güvenlik Yeleği ve Diğer Ürünler

güvenlik yeleği baskı
güvenlik yeleği baskı

Tekstil Baskı Hizmetleri Flex Kesim Güvenlik Yeleği ve Talep Edilen Diğer Ürünler

Sektörümüzde bir çok ürünün daha hizmetini yapmaktayız. Müşterilerimizin sormuş olduğu sorulara yanıt vermek için bu konulara kısaca değinmek isteriz. Forma baskı yapıyor musunuz diye bir soru geldiğinde tabi ki yapıyoruz ama bu genel anlamda sorulan bir sorudur. Müşterimizin elinde 1 adet forma vardır ve ona isim numara yazdırmak istiyordur. Evet bu işlemi de yapıyoruz. Yapılacak olan bu işlem işletme açısından küçük bir iş olsa da müşteriye hayır diyemeyiz ve getirecek olduğunuz formanıza baskı yapabiliriz. Bu konu ile ilgili bizi gelmeden önce arayıp yazılacak olan isim numara ve baskı rengi söylerseniz işlerimizi daha hızlandırmış ve kolay hale getirmiş oluruz.

Genelde bu işlemi hangi teknikle uyguluyorsunuz diye soran müşterilerimize cevaben flex yani tekstil folyosu ile formaların arkasına isim ve numaraları yazıyoruz.

İkaz yeleği yada güvenlik yeleği yapıyor musunuz diye sorulduğunda tabi ki bu ürünleri de yapıyoruz fakat bu yeleklerin üzerine tek renk baskılar yapıyoruz. Mühendis yeleği ve ikaz yeleği güvenlik yeleği de olarak adlandırılabiliyor. Ürün çok ince ve polyester alışımlı olduğu için fazladan yapılan baskı uygulamalarında ürünü deforme edebiliyoruz.

Deforme olayını anlatmak gerekirse; haliyle plastik ürün olduğu için üzerine pres yapılıyor yada fikseden geçiriliyor. Ürün polyester olduğu için siz deformasyonu fark edemiyorsunuz ama yüksek ısıdan geçen ürün çürüyüp kısa sürede yırtılmalara sebep olabiliyor.

Bizi takip edin

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img