23 Nisan Tişörtleri

23 nisan tişörtleri izmir
23 nisan tişörtleri izmir

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı ülkemizde büyük coşkuyla kutlanan ve genç, yaşlı, kadın, erkek herkes için büyük anlamlar taşıyan en önemli milli bayramlarımızdan biridir. Ulusal irademizi temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi’ nin açılışı, ulusal bağımsızlığımızı ilan ettiğimiz gün olan 23 Nisan aynı zamanda ülkemizde çocuk bayramı olarak da kutlanır. 23 Nisan 1924 yılında Atatürk bu günün bayram olarak kutlanmasına karar vermiştir. 23 Nisan 1929 yılında da Atatürk bu özel günü çocuklara armağan etmiştir. O tarihten sonra her 23 Nisan ülkemizde Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı olarak kutlanmaktadır. Aynı zamanda bir özel günü çocuklarına hediye eden ve bu bayramı bütün dünya çocuklarına adayan ilk ve tek ülke Türkiye’ dir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı 1979 yılında ilk defa altı ülkenin katılımıyla milletlerarası bir kutlama haline gelmiştir. Artık bu bayramlara her yıl dünyanın çeşitli yerlerinden gelen ve ülkemiz çocuklarının misafiri olan yabancı devletlerin çocukları da katılmaktadır. Katılım kırk ülkeden fazladır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Türk Milletinin bağımsızlığını temsil eden, bağımsızlığın sarsılmaz ifadesi olan, Türk milletinin gönlünde en önde gelen günlerden biridir. Bu özel gün ülkemizde, yurt dışı temsilciliklerimizde, okullarımızda, evlerimizde farklı etkinliklerle oldukça coşkulu kutlanır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı milli birliğimizi simgeleyen en özel gündür.

Çocuklarımız Atatürk için geleceğin simgesidir. Milletimizin geleceğidir. Bu yüzden Atatürk onlara duyduğu güvenin, sevginin ve inancın bir göstergesi olarak milli bağımsızlığımızı simgeleyen 23 Nisan’ ı çocuklarımıza armağan etmiştir. Ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz yetişen yeni nesillerin şanlı tarihimizi öğrenmesi, milli beraberlik, ulus olma bilincinin öğrenilmesi ve devamının sağlanması için her yıl kutladığımız 23 Nisanlar önemli bir fırsattır.

Geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın en değerli günlerinden biridir her yılın 23 Nisan’ ı. Bu özel güne büyük bir heyecanla hazırlanır, yaşadıkları yerlerde,  okullarımızda düzenlenen etkinliklerle bu günü kutlarlar. Ülkemiz çocuklarına ait olan bu bayram için okullarda çocuklarımız birçok etkinlikle kendilerine ait olan bu günde diledikleri gibi eğlenir hazırladıkları gösterilerle bu günü daha anlamlı hale getirirler. Hazırlanan etkinliklerde çocuklarımızın gösterilerini görsel anlamda daha çekici hale getirmek için günün anlam ve önemini anlatan çeşitli kıyafetlerle etkinliklerini sergilerler. Büyük titizlikle, emek ve çaba ile hazırlanmış etkinlikleri çocuklarımız giydikleri kıyafetlerle tam bir görsel şölene dönüştürürler. Üzerlerinde taşıdıkları kıyafetlerle bu günü daha anlamlı ve değerli hissedip hissettirirler. Yaptıkları etkinliklerde onları en çok rahat ettiren kıyafetlerin başında 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı için tasarlanmış günün anlam ve önemine uygun üretilmiş baskılı tişörtler gelir. Çocuklarımız gösterilerinde kıyafetlerini bir kez giyseler bile belki hayatları boyunca yaptıkları etkinlikler akıllarında kalacaktır. O yüzden gösteri sırasında tercih ettikleri kıyafetlerin sağlıklarına uygun, rahat edebilecekleri kıyafetler olarak tasarlanması ve üretilmesi çok önemlidir. Bu açıdan baskı kalitesi kadar öğrencilerimizin giyeceği tişörtlerin kumaşı da önemlidir. Tercih edilen tişörtler pamuktan ve kaliteli olmalıdır.

Ayrıca bu bayramda çocuklarımızın yanı sıra anne babalar, yurdumuzun her köşesinde çeşitli etkinliklere katılan herkes, günün anlam ve önemini anlatan baskılı tişörtlerle çocuklarımıza eşlik edebilir, günün ruhunu kıyafetlerinizle de yansıtabilirler. Bu özel günde giymeniz için hazırladığımız farklı renk ve bedenlerdeki tişörtlerimizle ülkemiz için önemli olan bu günde hizmetinizdeyiz.