İzmir Tişört Baskı

Gün içinde en çok ve en önemli olarak yaptığımız şey kıyafet değiştirmek. Yaz ayları da geldiğine göre aynı günde birkaç tişörte ihtiyaç duyacağız. Şu aralar ise baskılı tişörtler tercih ediliyor. İstediğiniz deseni, yazıyı veya fotoğrafı tişörte bastırıp kendi tasarımınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Özel günlerde takım oluşturabilmek için tişört baskı yöntemini tercih edebilirsiniz.

Tişört baskı yönteminde fotoğraf baskısı en çok tercih edilenlerden biridir. Sevdiklerimize küçük sürprizler yapabiliriz. Ya da onları her daim yanımızda hissedebilmek için fotoğraflarını tişörte bastırabilirsiniz.

Tişört baskılama birçok yöntemle gerçekleştirilebiliyor. Bu işlem için en pratik ve en kaliteli yöntemlerin tercih edilmesi gerekiyor.

Her renkten ya da her desenden baskıyı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Sizin için özel olan her anı baskılayarak ölümsüz hale getirebilirsiniz. Eşinize, çocuğunuza, yakın arkadaşlarınıza baskılama yöntemi ile en özel hediyeyi sunabilirsiniz.

izmir tişört baskı
izmir tişört baskı

İzmir Tişört Baskısı

Dijital transfer tişört baskı yöntemi ile fotoğraf kalitesinde ayrıntılı ve net baskılar elde edebilirsiniz. En tercih edilen baskı yöntemidir. Dilediğiniz kaliteye ulaşmanızı sağlayabilir. Bu yöntemin tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biri de kalıp veya film maliyetinin olmamasıdır. Adet üretime de uygundur. Genel olarak tekil işlemlerde bu yöntemin kullanılması daha sağlıklıdır. İzmir tişört baskı firması Tshirt Atölyesi olarak birçok baskı yöntemini yerine göre kullanmaktayız.

Dilediğiniz resmi oldukça pratik bir şekilde bu yöntem sayesinde t-shirt e baskı yapabilirsiniz.

Metraj baskı yöntemi ile de dilediğiniz kaliteli görünümü elde edebilirsiniz. Metraj şekilde yapılan dijital baskılamada tişört öncelikle baskı için tüm kimyasalların birleştiği baskı patını kumaşa uygulamalıyız. Dilediğimiz baskıyı elde edebilmek için bu işlemi gerçekleştirmek önemlidir.

Su bazlı tişört baskıları da oldukça kullanışlıdır. Yıkamaya dayanıklı olması ömrünü de uzatacaktır. Su bazlı boyalar bünyelerinde ağır metalleri içermiyor. Bu sayede sağlığı da tehdit etmiyor. Bu yöntem sizlere sınırsız renk seçeneğini sizlere sunuyor.

140 ile 160 derecede preslenebilme özelliğine sahiptir. 60 derecede rahatlıkla yıkanabilir. Su bazlı transfer baskı tişörtler diğerlerine göre daha elastik bir yapıdadır.

Emprime baskı yöntemi de tercih edilebilir. Bu yöntem el ile yapılmaktadır. Ayrıca bu yöntem ilk çıkan baskı yöntemlerinden biridir. Dilediğiniz tişört üzerine bu baskıyı rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Emprime baskı için kalıp hazırdır. Basılmasını istediğiniz logo ya da desenin folyosunu çıkararak kalıba yerleştirdikten sonra işlem oldukça kolaydır. Ardından boyayı kalıba döküp baskıya geçirelim. Fakat bu baskıda standart renkler kullanılabilir.

Tekstilde her geçen gün yenilenen ve işleri hafifleten yenilikler ortaya çıkıyor. Lazer baskı da tekstilde işinizi kolaylaştıracak tercih edilen baskılama yönteminden biridir. Tişört baskılama da bu yöntemle daha geniş bir tercih listeniz oluşacaktır.

Gün geçtikçe gelişen modayla beraber kendimizi en güzel hissedebilmek için tişört baskı yöntemi en çok tercih edilen baskı yöntemidir. Giyinmek sadece gereksinim olarak değerlendirilmiyor. Tişört baskı yöntemiyle kendinizi özel hissetmenizi de bu sayede sağlıyor.