Çeşme Tişört Baskı

çeşme tişört baskı
çeşme tişört baskı

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte insanlar arasında tatlı bir tatil heyecanı başlamaktadır. Özellikle güzel ülkemizin incisi olan Akdeniz ve Ege sahillerine yerli ve yabancı turistlerin akın etmesi, turizm sektöründe canlanmayı da beraberinde getirmektedir. Yurdun dört bir yanından ve yabancı ülkelerden gelen turist sayısı her geçen yıl artmaktadır. Doğal güzelliğini kaybetmemiş denizi, sahilleri ve tabiat güzellikleri ile İzmir’in incisi olan turistik beldemiz Çeşme’ye de son dönemlerde gösterilen rağbet oldukça dikkat çekmektedir. Tatillerini Çeşme’de geçirmek isteyen yerli ve yabancı turistler için doyasıya eğlenmek, bolca dinlenmek, denizin ve güneşin keyfini yaşamak çok önemlidir. Yerli ve yabancı turistler için önemli olan bir başka husus ise Çeşme’den ayrılmadan önce hatıra olarak ya da hediyelik olarak nasıl bir şey alacağına karar vermektir. İzmir tişört baskı firması olan Tshirt Atölyesi, Çeşme bölgesine de hizmet vermektedir.

Hediyelik eşya ya da anı eşyasının ne olacağına karar vermekte zorlanıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu durumda çeşme tişört baskı atölyesi olarak siz değerli misafirlerimizin her daim hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz beden, renk ve tasarımlarda hazırlanabilen çeşme tişört baskı ürünlerini hem sevdiklerinize hediye edebilir hem de tatilinizden hoş bir anı olarak kullanabilirsiniz. Çeşme tişört baskı atölyesi olarak tatil fotoğraflarınızı albümde değil tişörtlerinizde sergilemenizi öneriyoruz. Böylece o tatil anısını her daim canlı tutacak hem de şıklığınıza kendi tarzınızı yansıtmış olacaksınız. Tatilin komik anısı olan bir kelimeyi şapka baskı, keyifli bir anısı olan fotoğrafı da tişört baskı olarak sevdiklerinize hediye etmenin, güzel anıları yaşatmak ve aile bağlarını da güçlendirmek adına çok önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.

Sizleri, ailelerinizi, sevdiklerinizi ve çocuklarınızı baskı yaptığımız tişörtler ile giydirirken sağlığınızı çok önemsiyoruz. Bu nedenle maliyeti düşürmek adına kesinlikle kalitesiz ve cilde zararlı boyalar kullanmıyoruz. Çeşme tişört baskı atölyesi olarak öncelikli hedefimiz insan sağlığına zarar vermeyen ürünler elde etmektir. Bu nedenle kaliteli, kanserojen madde içermeyen ve özellikle çocukların gelişimlerini olumsuz yönde etkilemeyecek olan dünya standartlarında kabul görmüş kalite belgeli boyaları tercih ediyoruz. Bu hassasiyetle baskıladığımız ve kişiye özel tasarımlar ile renklendirdiğiniz tişörtler; hem baskı kalitesi olarak, hem kumaş olarak günlük kullanıma oldukça uygundur.

Çeşme tişört baskı atölyesi olarak en önem verdiğimiz konulardan biri tişört kumaşının kaliteli olmasıdır. Tişörtlerimizde yüzde yüz pamuk iplik kullanmaktayız ve baskı yaptığımız ürünleri firma garantisi ile satmaktayız. % 100 pamuklu, nefes alabilen, terletmeyen ve polyester, naylon gibi maddeleri içermeyen kumaş yapısını siz değerli müşterilerimizin sağlığını desteklediği için özellikle tercih etmekteyiz. Çeşme tişört baskı atölyesi olarak en yüksek verimi alabilmek adına tişörtlerimizin baskısında süprem kumaş tipini tercih ediyorken, lacoste tişört baskı içinse pike kumaş tipini tercih etmekteyiz.

Tişört baskısı yaparken önemsediğimiz bir diğer konu ise baskı aşamasında kullanılan boya kalitesidir. İnsan sağlığını tehlikeye atmayacak yapıda boyaları kullanmaktayız. Kaliteli ve alerjen olmayan boyaları kullanma konusunda büyük bir ciddiyetle ve titizlikle çalışmaktayız. Tişört baskı atölyesinde her açıdan önem verdiğimiz konu insan sağlığıdır.

İzmir tişört baskı atölyesinin farkı, kaliteli ve net fotoğraf baskı yöntemini büyük bir ustalıkla kullanmasıdır. İzmir tişört baskı atölyesi olarak tişörtlerimizi en son teknoloji makineler ve uzman personelimiz ile serigrafi adı verilen ipek baskı yöntemi kullanarak uygulamaktayız. Ayrıca tişörtlerimizde özel ipliklerden baskı desenleri yapma, özel kâğıtlarımız üzerine basma, kurutma ve presleme işlemleri yapmaktayız. Tişört baskı sürecini ilk aşamadan son aşamaya kadar titizlikle takip etmekteyiz. Tişört baskısının son aşaması da tamamlandığında paketlenen ürünler tarafınıza en kısa sürede teslim edilmektedir. Çeşme tişört baskı atölyesi olarak ayrıca yıkamalardan etkilenmeyen en kaliteli tişört baskısını sizlere sunma garantisi vermekteyiz.

Baskı işlemi yapılırken tişört üzerinde olmasını istediğiniz herhangi bir fotoğrafı ya da yazıyı en ince detayına kadar kaliteli bir şekilde baskılamaktayız. Kullandığımız en kaliteli boya ve en son teknoloji baskı makineleri ile İzmir tişört baskı sektörünün öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Deneyimli ve alanında uzman geniş kadromuz ile uzun yıllardır çeşme tişört baskı sektöründe öncü olan firmamızın öncelikli hedefi % 100 müşteri memnuniyetidir. Ayrıca baskı atölyemizde sadece tişört değil, bunun yanı sıra önlük, şapka, polar, çanta, iş yeleği, iş kıyafeti gibi ürünlerin baskıları da yapılmaktadır. Örneğin şirket logolu ürünlerin baskısını dilerseniz çalışma ekibinize toplu halde olacak şekilde yapmaktayız.

20 yılı aşkın tecrübemiz ile her geçen gün kendimizi yenilemeye müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamaya, sektördeki yenilikleri takip etmeye, araştırmaya ve uygulamaya büyük önem vermekteyiz. İzmir tişört baskı atölyesi olarak kişiye özel farklı fikirler, fotoğraflar, yazılar, resimler ve renkler ile istediğiniz tasarımları sizin adınıza özenli çalışmalar sonucunda gerçekleştirmekteyiz. Sizler için her daim daha iyisini sunmak istiyor ve kaliteli iş anlayışımızı ekonomik fiyat politikamız ile birleştiriyoruz.

Yapmış olduğumuz doğru ve kaliteli işlerden yola çıkarak gücümüzü daha da artırmaktayız. Her çeşit tişört, lacoste tişört, forma, şapka, önlük, polar, iş kıyafeti gibi ürünlere en kaliteli baskı hizmetini sizler için sunmaktayız. Çeşme tişört baskı için Tshirt Atölyesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bizi takip edin

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img