En Az Kaç Adet Tişört Baskı Siparişi Verilebilir?

tshirt baskı siparişi
tshirt baskı siparişi

Tek tek tişörte fotoğraf baskısı normal şartlarda çokta uğraşmak istemediğimiz ama mecbur kaldığımız müşterilerimizi kıramadığımız durumlarda elbetteki yapıyoruz hatta fotoğraf baskısı serigrafi baskıya göre çok kolay bir yöntemdir.

İzmir Tişört Baskı Adet

Neden yapmak istemiyoruz çünkü fotoğraf baskıları polyester den oluşan kumaşlar üzerine yapılabilir. Baskıda dahil olmak üzere tamamen kimyasal bazlı ürünlerden üretilir. Elbette su bazlı vb. ürünlerden fotoğraf baskısı pamuklu ürünlerin üzerine basılabilir ama bu çok adet ve komplike bir işlem ister bu da az adette maliyete yol açar. Sadece beyaz kumaşlara transfer edilen süblimasyon transfer sistemi bahsettiğimiz gibi polyester bazlı kumaşlara mesela kesik elyaf ve kappa gibi kumaşlara transfer edilebilir. Bu konular da aciliyet olmaması durumlarında siz değerli müşterilerimize yardımcı olabiliriz. Özellikle İzmir tişört baskı veya İzmir dışından tshirt baskısı talebinde bulunan müşterilerimize elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Özel Tasarım Tişört Baskısı

Bize en çok sorulan sorulardan bir tanesi de; benim kendi tasarımlarım var siyah ve beyaz tişörtler üzerine bu tasarımları bastırmak istiyorum. Bunun için internet siteme fotolar koymak istiyorum 1 er adet 30 tane tişört tasarım baskısı yaptırmak istiyorum denildiği zaman bunun çok zor olduğunu ve çok fazla maliyetlere yol açacağını anlattığımız zaman değerli müşterilerimiz bizi yanlış anlıyor ve kendimize rakip görüyormuşçasına bu işleri yapmak istemediğimizi sanıyorlar.

Tabiki böyle bir şey yok internet üzerinden yapılan tekil satışlarda dahil işin devamını ve büyümesini istiyorsanız öncelikle tasarımlarınızı üst düzey ve güncel hale getirerek stoklu bir sistem gerçekleştirmeniz gerekmektedir bu işlem hem kaliteyi arttırır hemde maliyeti düşürür. Dikilecek olan tshirt ler XS – M – L – XL – XXL gibi ürünlerden dikileceği için bu 5 bedenden en az 50 li adetler yapılması lazım yani her tasarımdan 250 şer adet stok olmuş olacaktır. Toplam tasarım sayısının 30 olduğunu düşünürsek 7500 gibi büyük stok sayıları ortaya çıkar ve ciddi anlamda sermayeye ihtiyaç olacaktır. Tişört baskı veya tasarımı işine heyecan duyan girişimci arkadaşlarımızın bunları dikkate alarak plan ve proje yapmalarını tavsiye ederiz.